Kezdőlap arrow Tanulók névsora
Menü
Kezdőlap
Iskolánk Névadója
Aktualitás
Galéria
Alapítvány
Tantestület (fogadó órák)
Keresés
Weblinkek
Elérhetőség
Technikai Dolgozók
Tanulók névsora
Versenyek
Letölthető Anyagok
Könyvtár
A tanév eseménynaptára
Közzétételi lista
Bejelentkezés





Elfelejtett jelszó?
Még nincs azonosítód? Regisztrálj
Véletlen Kép
Névnap
Ma 2019. 11. 21, csütörtök, Olivér napja van.
Holnap Cecília napja lesz.
Szavazások
Statisztikák
Látogatók: 1459040
Online felhasználók
Jelenleg 3 vendég és 1 tag online
2019. november 21.  
Tanulók névsora | Nyomtatás |  E-mail
1. osztály
osztályfőnök: Bódi Miklósné
Ádám Brenda
Balogh Bianka Jázmin
Balogh Lajos Kálmán
Benkó Vanda
Farkas Miranda
Juhász András
Koczka Hanna Kata
Majoros Noel
Orgován Kevin
Tamás Áron
Újteleki Fruzsina Hermina
Zovát Tünde
Zsemberi Alex

 
 
2. osztály
osztályfőnök:  Figeczky Emilné
Balogh Boglárka
Balogh Károly Roland
Batta Ádám
Busa Patrik
Földvári Hanna
Girán Attila
Horváth Krisztofer
Kuknyó Marcell
Pataki Réka Eszter
Szmolár Szilveszter
Tamás Zsófia
Tóth Dávid
Virág Levente 
 
 
3. osztály
osztályfőnök: Máté Istvánné
Balogh Eleonóra
Brtka András
Hugyecz Tamás
Lakatos Tamás
Lazarevic Lea
Majoros Attila Ruben
Márkus Nikolett
 Miklós Rajmond
Nevelős Lili
Pájer Milán
Polgár Patrik
Rosinecz Csaba
Szabó Petra
Szűcs László
Tamás Tamara 
 
 
 
4. osztály
osztályfőnök: Váriné Jenei Ilona
Ádám Gábor
Homoki Lilla
 Horváth Lénárd
Kállai Gergő István
Lehoczki Áron
 Markocsány Szilvia Angéla
 Pájer Gábor
Smidt Dominik
Szurovcsák Gábor
Uzonyi Erik Áron
Virág László   
 
 
 
5. osztály
osztályfőnök: Kiss Ilona
Balogh Dorina
Bátyi Attila
Bogár Jázmin
Busa Péter Levente 
Gombóta István 
Kakos Patrik Kevin
Kovács Indira Pálma
Márkus Roland
 Orgován Jázmin
Szabari Roland
Szabó Bence Imre
Szabó Péter
Szalai Gréta 
Veress Géza János
 
 
 
6. osztály
osztályfőnök: Szilágyi Sándor
Ádám Lili Amanda
Ádám Vivien Alexandra
Árvai János Mátyás
Balogh Tifani
Benkó Zsuzsanna
Csontó Rebeka
Nouar Ádám
Nouar Dana 
Petrikovics Marcell
Zsemberi Vivien 
 
 
 
7. osztály
osztályfőnök: Krómer-Varga Ibolya
Ádám Valentina
Adamcsák Barbara 
Balogh Katalin Gizella
Dandóczi Lara Laura
Farkas Ádám Sándor 
Horváth Antal István
Klémán Norbert
Kocsis Levente István
Kovács Katrin 
Lámfalussy Viktor
Moldván Zoltán
 Orgován Gréta
 Orgován Virág
Rázsonyi Anita 
Szabari Levente
Tóth Csilla
 
 
 
8. osztály
osztályfőnök: Polányiné Bencze Ibolya
Ádám András 
Ádám Beatrix
Balogh Alex 
Balogh András
Gál Fanni
Kákos József
Lakatos Márk 
Palicz Henrik Máté
Szalai Bianka
Szalmás Bianka
Szmolár András
Virág Dorina
Zemplénfalvi Dániel