Kezdőlap arrow Tanulók névsora
Menü
Kezdőlap
Iskolánk Névadója
Aktualitás
Galéria
Alapítvány
Tantestület (fogadó órák)
Keresés
Weblinkek
Elérhetőség
Technikai Dolgozók
Tanulók névsora
Versenyek
Könyvtár
A tanév eseménynaptára
Közzétételi lista
Bejelentkezés





Elfelejtett jelszó?
Még nincs azonosítód? Regisztrálj
Véletlen Kép
Névnap
Ma 2018. 12. 13, csütörtök, Luca napja van.
Holnap Szilárda napja lesz.
Szavazások
Statisztikák
Látogatók: 1388669
Online felhasználók
Jelenleg 2 vendég online
2018. December 12.  
Tanulók névsora | Nyomtatás |  E-mail
1. osztály
osztályfőnök: Figeczky Emilné
Ádám Brenda
Balogh Boglárka
Balogh Károly Roland
Batta Ádám
Busa Patrik
Földvári Hanna
Girán Attila
Horváth Krisztofer
Kuknyó Marcell
Pataki Réka Eszter
Szmolár Szilveszter
Tamás Zsófia
Tóth Dávid
Virág Levente
 
 
2. osztály
osztályfőnök: Bódi Miklósné 
Balogh Eleonóra
Brtka András
Hugyecz Tamás
Lakatos Tamás
Lazarevic Lea
Lehel Ákos
Majoros Attila Ruben
Márkus Nikolett
Nevelős Lili
Pájer Milán
Polgár Patrik
Rosinecz Csaba
Szabó Petra
Szűcs László
Tamás Tamara 
 
 
3. osztály
osztályfőnök: Váriné Jenei Ilona
Ádám Gábor
Homoki Lilla
Kállai Gergő István
Lehoczki Áron
Simon Ákos
Simon Bianka
Smidt Dominik
Szurovcsák Gábor
Uzonyi Erik Áron
Virág László 
 
 
 
4. osztály
osztályfőnök: Máté Istvánné
 Balogh Dorina
Bátyi Attila
Bogár Jázmin
Busa Péter Levente 
Kakos Patrik Kevin
Kovács Indira Pálma
Márkus Roland
Sárik Márk Tamás 
Szabari Roland
Szabó Bence Imre
Szabó Péter
Szalai Gréta 
Sztaskó Noémi
Veress Géza János 
 
 
 
5. osztály
osztályfőnök: Szilágyi Sándor
Ádám Lili Amanda
Ádám Vivien Alexandra
Árvai János Mátyás
Balogh Dániel
Balogh Tifani
Benkó Zsuzsanna
Csontó Rebeka
Lehel Levente 
Nagy Alexandra
Nouar Ádám
Nouar Dana 
Petrikovics Marcell
Zsemberi Vivien 
 
 
 
6. osztály
osztályfőnök: Kecskés Lajosné
Ádám Valentina
Adamcsák Barbara 
Balogh Katalin Gizella
Dandóczi Lara Laura
Horváth Antal István
Klémán Norbert
Kocsis Levente István
Kovács Katrin 
Lámfalussy Viktor
Moldván Zoltán
Rázsonyi Anita 
Szabari Levente
Tóth Csilla
 
 
 
7. osztály
osztályfőnök: Polányiné Bencze Ibolya
Ádám András
Ádám Beatrix
Balogh Alex 
Balogh András
Gál Fanni
Kákos József
Palicz Henrik Máté
Simon László
Szalai Bianka
Szalmás Bianka
Szmolár András
Virág Dorina
Zemplénfalvi Dániel 
 
 
 
8. osztály
osztályfőnök: Kiss Ilona
Ádám Attila
Ádám Viola Hortenzia 
Barta Tímea
Czető Tamás 
Hidasi Zsolt Krisztián
Hudák Norbert
Komlósi György 
Mihucz Petra
Nagy Beatrix 
Németh Friderika 
Szurovcsák Nikolett